Biz Sizi Arayalım

Adınızı ve telefon numarasını girin, - biz sizi arayalım

Ad:

Telefon:

Ne zaman arayalım?:

Güvenlik Kodu:

HAKKIMIZDA

PLATİN GAYRİMENKUL OLARAK HEDEF VE GÖREVLERİMİZ:

PLATİN; emlak fikri Türkiye deki profesyonel anlayışın eksikliğinden doğdu. Hepimizin amacı PLATİN GAYRIMENKUL ü Türkiyenin ilk 4 markası sıralamasında görmek ve aynı zamanda yurt dışında yapılandırmaktır.Türkiyenin önümüzdeki 15 yılı gayrimenkul yılı olacağı bellidir ve her geçen gün yabancı yatırımcı sayısı artacaktır. Bu nedenle 2010 yılındaki hedefimiz Türkiye de bir çok şubeye ulaşmaktır. Özelliklede yurtdışı çalışmalarına ağırlık vermek olacaktır.

Bizler 15 yıldır emlak sektöründe faaliyet göstermekteyiz ve bizimle çalışmak isteyen ilkelerimizi benimseyen aktif insanlarla bu ipi göğüsleyeceğimize inanıyoruz. Platin emlak hiç kusursuz oluşturduğu modern sistemi ve ilkeleriyle, her konuda danışabileceğiniz, emlak hizmeti alabileceğiniz tam GÜVENİLİR bir kuruluştur.

Klasik kiralama ve profesyonel olarak; teknolojiden faydalanarak Türkiye standartlarının üstünde hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Profesyonellik anlayışımız; müşterilerimizin arzuladığı ilgi ve kaliteyi ön planda tutmak, müşterilerimizi sadece satış sürecinde tanımak değil ; her an hatırlamak kaydı ile değişik sosyal aktiviteler düzenleyerek süprizlerde bulunmak. Müşterilerimize güveni aşılamak ve satılacak gayrimenkulü PLATİN GAYRİMENKUL himayesine almak. Yapılan çalışmaların tümünü şeffaf ve süratle tamamlamak, değişik satış sistemleri ile çok kısa sürede başarıya ulaşmak.

PLATİN GAYRİMENKUL HİZMETLERİMİZ

Gayrimenkul Finansman Danışmanlığı
Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Ekspertiz (Değerlendirme)
Pazar Araştırmaları
Proje Danışmanlığı
E-Ticaret
Emlak
İnşaat


HİZMET VERDİĞİMİZ GAYRİMENKULLER

Daire
İmarlı Arsalar
Villalar
Araziler
Siteler
İş Yerleri
Plazalar
Fabrikalar
Turistik Tesisler
Kurumsal ve Profesyonel Emlakçılık Anlayışı ile;

Gayrimenkule Dayalı Projelere aracılık Yapmak.
Gayrimenkul Konusunda Uzman, Güvenilir ve Tecrübeli Danışmanlarımız Sizleri Memnun Etmeye Her Zaman Hazır.

antalya web tasarım web tasarım web tasarım antalya belek rent a car rent a car belek belek transfer transfer belek transfer alanya alanya transfer belek transfer belek transfer трансфер Белеке Белеке трансфер белек трансфер belek transfer Alanya transfer Alanya transfer Alanya transfer Antalya transfer